Kurtki snowboardowe

View:
Showing 1 - 11 of 11 items
Showing 1 - 11 of 11 items

Kurtki snowboardowe


Właściwości kurtek snowboardowych

Producenci kurtek zwracają uwagę na cechy charakterystyczne snowboardingu i wytwarzają swoje produkty z myślą o wygodzie sportowców. Kurtki snowboardowe to połączenie wygody i funkcjonalności. Ich główną cechą jest zapewnienie komfortu cieplnego poprzez wodoodporności i oddychalności. Uzyskuje się to dzięki wykorzystaniu specjalnej membrany. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz kurtki, w których została zastosowana m.in. wodoodporna powłoka czy technologia odpychania wody Aquapel. W pełni kryte szwy dodatkowo zabezpieczają przed przemakaniem, a fason kurtek snowboardowych jest przygotowany do techniki jazdy na desce tak, aby nie krępować ruchów i tym samym umożliwiać swobodną jazdę. Przeglądając naszą ofertę online możesz znaleźć kurtki snowboardowe wyposażone w różnorodne dodatki, które mają na celu zapewnienie jeszcze większej funkcjonalności. Przykładowo polecany jest kaptur z regulacją, kieszenie, w których schowasz przydatne przedmioty czy otwory wentylacyjne, które umożliwiają obniżenie temperatury ciała bez konieczności całkowitego zdejmowania kurtki, co mogłoby narazić nasze zdrowie.

Wysoka jakość wykonania - kurtki snowboardowe online

Dobór kurtki snowboardowej powinien być bardzo dobrze przemyślany, ponieważ stanowi ona jeden z najważniejszych elementów odzieży wierzchniej. Nie tylko ma chronić, dobrze wyglądać, ale również ułatwiać poruszanie się na stoku. Dodatkowym atutem jest posiadanie dodatkowych kieszeni, przeznaczonych do przechowywania gogli, smartfona oraz wszelkich innych, niezbędnych akcesoriów, które trzeba zabezpieczyć przed zniszczeniem oraz wilgocią. Dostępne w naszym sklepie online kurtki snowboardowe cechują się najwyższą jakością wykonania oraz zastosowaniem różnych kombinacji materiałów, tak, aby zapewnić maksymalną optymalizację posiadanych parametrów.

Jeżeli jest się początkującym użytkownikiem lub nie jest się pewnym wyboru, zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszym personelem. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży sportowej, szczególnie sporcie wyczynowym. Z chęcią wytłumaczymy czym się charakteryzują poszczególne rodzaje naszych kurtek snowboardowych oraz którą warto wybrać, w zależności od zaawansowania i preferowanego stylu jazdy. Warto śledzić naszą ofertę na bieżąco, ze względu na okresowo trwające, bardzo atrakcyjne obniżki i promocje, które dotyczą wybranych modeli kurtek snowboardowych.


Nasi sprawdzeni producenci to kurtek snowboardowych: Lib Tech, DC, Ride, BURTON, 686, Bonfire.

Follow us on Facebook