Pady antypoślizgowe

View:
Showing 1 - 1 of 1 item
Showing 1 - 1 of 1 item

Pady antypoślizgowe


Zapewnij sobie stabilność dzięki padom antypoślizgowym

Nieraz na stokach spotyka się wyciągi orczykowe, przy których pady to konieczność, aby stabilnie utrzymać się na desce podczas wciągania na górę stoku. W naszej ofercie online znajdziesz pady snowboardowe takich firm jak Demon czy One Ball Jay. Pady występują w różnych wzorach, więc mogą one stanowić dodatkową, atrakcyjną ozdobę deski. Mają one na celu zwiększenie przyczepności. Posiadając taki pad nie musisz obawiać się opierania wyciągniętego z wiązań buta o deskę.

Bezpieczny wjazd na stok dzięki padom antypoślizgowym

Pady snowboardowe znacznie zwiększają bezpieczeństwo na stoku i są przydatne wszędzie tam, gdzie na górę trzeba dostać się za pomocą wyciągu orczykowego. Takie akcesoria pozwalają na swobodną jazdę wyciągiem na stok z jednym odpiętym butem, bez ryzyka poślizgnięcia się na desce. Pady snowboardowe znacznie zwiększają więc komfort jazdy oraz ograniczają ryzyko przewrócenia się w trakcie wjeżdżania wyciągiem na górę. Przydają się również podczas przerwy lub chwilowego postoju na stoku. 

W naszym sklepie online pady snowboardowe oferujemy w różnych wzorach i kolorach, co umożliwia doskonałe dopasowanie ich do deski nie tylko pod względem rozmiaru, ale także designu. Pady snowboardowe online możesz kupić za naprawdę rozsądne pieniądze. Sprawdź naszą ofertę na pady snowboardowe i zadbaj o swoje bezpieczeństwo oraz komfort na stoku w każdej sytuacji. Wysokiej jakości pad snowboardowy na pewno posłuży Ci przez naprawdę długi czas.

Follow us on Facebook