Akcesoria

View:
Showing 1 - 9 of 9 items
Showing 1 - 9 of 9 items

Akcesoria snowboardowe online


Przydatne dla każdego snowboardzisty okazać mogą się podkładki antypoślizgowe na snowboard, które ułatwiają utrzymanie się na desce w niezapiętych butach, a także smar do deski, spełniający funkcję konserwującą i poślizgową. Pomyśleć można także nad zakupem małego zestawu serwisowego, który może być zbawienny w niespodziewanych problemach wymagających natychmiastowego zaradzenia.

Kompletne akcesoria i wyposażenie snowboardzisty

Riderzy spędzający zimę na stoku już któryś sezon posiadają w swoim wyposażeniu rozmaite akcesoria snowboardowe, gdyż doświadczanie różnych sytuacji nauczyło ich posiadać w swoim podstawowym wyposażeniu pewne akcesoria. Poza oczywistymi i dobrze znanymi dla wszystkich goglami i ochraniaczami snowboardziści za przydatne uznają plecak, podkładki antypoślizgowe, ostrzałki, smar czy mini zestaw serwisowy, a nawet klucz do wkręcania i odkręcania śrub. Niektóre z wyżej wymienionych są niezbędne i przydają się już na samym początku przygody z jazdą na desce snowboardowej. Natomiast z zakupem innych można zaczekać aż poznamy swoje możliwości i potrzeby na stoku. Z wszystkimi akcesoriami snowboardowymi zapoznać można się w naszym sklepie online.

Wśród naszego asortymentu znajdziesz gogle snowboardowe, kaski snowboardowe, ochraniacze, smary, pady antypoślizgowe i inne akcesoria potrzebne by jazda na stoku była jeszcze przyjemniejsza. Polecane przez nas marki w tej dziedzinie to: Smith, Dragon, Oakley, R.E.D, Anon, Giro, Demon, One Ball Jay.

Follow us on Facebook