Lista produktów producenta: Smith

Kaski i gogle marki Smith sprawią, że jazda po stoku stanie się bezpieczna i przyjemna.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Obniżka!
Kask Smith Camber z technologią In-Mold - to specjalna konstrukcja w...
Kask Smith Camber z technologią In-Mold - to specjalna konstrukcja w ultralekkich kaskach. Zbudowana zwkładki piankowej EPS i połączona z leciutką skorupą poliwęglanową(PC), w efekcie osiągając minimalistyczne kształty i taką lekkość,że zapomnisz, że masz na głowie kask.

Kask Smith Camber Matte GreenKask Smith Camber z technologią In-Mold - to specjalna konstrukcja w ultralekkich kaskach. Zbudowana zwkładki piankowej EPS i połączona z leciutką skorupą poliwęglanową(PC), w efekcie osiągając minimalistyczne kształty i taką lekkość,że zapomnisz, że masz na głowie kask.
Obniżka!
Smith, model Gage, odpowiedni nie tylko do uprawiania sportów zimowych,...
Smith, model Gage, odpowiedni nie tylko do uprawiania sportów zimowych, ale i do parku skatowego czy na rolki, wyśmienita wentylacja – 12 otworów wentylacyjnych, Removable Goggle Lock – z tylnej strony kasku 

Kask Smith Gage PinkSmith, model Gage, odpowiedni nie tylko do uprawiania sportów zimowych, ale i do parku skatowego czy na rolki, wyśmienita wentylacja – 12 otworów wentylacyjnych, Removable Goggle Lock – z tylnej strony kasku 
Obniżka!
Wyjątkowy kask renomowanej firmy Smith został stworzone z myśla...
Wyjątkowy kask renomowanej firmy Smith został stworzone z myśla owszystkich  miłośnikach sportów zimowych.Ciekawy designe, wysoki komfort użytkowania,perfekcyjne wykończenie sprawiają, ze jest jedyny w swoim rodzaju.

Kask Smith Vantage White Matte FeathersWyjątkowy kask renomowanej firmy Smith został stworzone z myśla owszystkich  miłośnikach sportów zimowych.Ciekawy designe, wysoki komfort użytkowania,perfekcyjne wykończenie sprawiają, ze jest jedyny w swoim rodzaju.
Obniżka!
Wyjątkowy kask renomowanej firmy Smith został stworzone z myśla...
Wyjątkowy kask renomowanej firmy Smith został stworzone z myśla owszystkich  miłośnikach sportów zimowych.Ciekawy designe, wysoki komfort użytkowania,perfekcyjne wykończenie sprawiają, ze jest jedyny w swoim rodzaju.

Kask Smith Vantage WhiteWyjątkowy kask renomowanej firmy Smith został stworzone z myśla owszystkich  miłośnikach sportów zimowych.Ciekawy designe, wysoki komfort użytkowania,perfekcyjne wykończenie sprawiają, ze jest jedyny w swoim rodzaju.
Obniżka!
Wyjątkowy kask renomowanej firmy Smith został stworzone z myśla...
Wyjątkowy kask renomowanej firmy Smith został stworzone z myśla owszystkich  miłośnikach sportów zimowych.Ciekawy designe, wysoki komfort użytkowania,perfekcyjne wykończenie sprawiają, ze jest jedyny w swoim rodzaju.

Kask Smith Vantage Matte DisruptionWyjątkowy kask renomowanej firmy Smith został stworzone z myśla owszystkich  miłośnikach sportów zimowych.Ciekawy designe, wysoki komfort użytkowania,perfekcyjne wykończenie sprawiają, ze jest jedyny w swoim rodzaju.
Obniżka!
Gogle Squad konstrukcyjnie bardzo przypominają modele Vice i Virtue z...
Gogle Squad konstrukcyjnie bardzo przypominają modele Vice i Virtue z linii Spherical Series - różnica polega  na zastosowaniu soczewki cylindrycznej z technologią Carbonic-X. Gogle posiadają wszystkie pozostałe zalety wymienionych modeli - takie jak nowoczesny design z bokami częściowo pozbawionymi oprawek, bardzo szerokie pole widzenia i perfekcyjna widoczność. 

Gogle Smith SQUAD BLK/BLACKOUTGogle Squad konstrukcyjnie bardzo przypominają modele Vice i Virtue z linii Spherical Series - różnica polega  na zastosowaniu soczewki cylindrycznej z technologią Carbonic-X. Gogle posiadają wszystkie pozostałe zalety wymienionych modeli - takie jak nowoczesny design z bokami częściowo pozbawionymi oprawek, bardzo szerokie pole widzenia i perfekcyjna widoczność. 
Wyprzedaż!
Kask Carrera Enigma -Black orginalna grafika,kask zapewniający, ochrone i...
Kask Carrera Enigma -Black orginalna grafika,kask zapewniający, ochrone i bazpieczenstwo podczas zabawy na stoku.

Kask Carrera Enigma-BlackKask Carrera Enigma -Black orginalna grafika,kask zapewniający, ochrone i bazpieczenstwo podczas zabawy na stoku.
Wyprzedaż!
Kask Variant Brim -Black Pinstripe orginalna grafika,kask zapewniający,...
Kask Variant Brim -Black Pinstripe orginalna grafika,kask zapewniający, ochrone i bazpieczenstwo podczas zabawy na stoku.

Kask Smith Variant Brim-Black PinstripeKask Variant Brim -Black Pinstripe orginalna grafika,kask zapewniający, ochrone i bazpieczenstwo podczas zabawy na stoku.
Wyprzedaż!
Kask Allure-Aqua Muse wygodny ,ładny kask zapewniający, ochrone i...
Kask Allure-Aqua Muse wygodny ,ładny kask zapewniający, ochrone i bazpieczenstwo.

Kask Smith Allure-Aqua MuseKask Allure-Aqua Muse wygodny ,ładny kask zapewniający, ochrone i bazpieczenstwo.
Wyprzedaż!
Kask Smith Upstart JR-Yellow Starsfajny ,ładny kask zapewniający, ochrone...
Kask Smith Upstart JR-Yellow Starsfajny ,ładny kask zapewniający, ochrone i bazpieczenstwo.

Kask Smith Upstart JR-Yellow StarsKask Smith Upstart JR-Yellow Starsfajny ,ładny kask zapewniający, ochrone i bazpieczenstwo.
Wyprzedaż!
Kask Cartoni- Chopper ładny kask zapewniający, ochrone i bazpieczenstwo w...
Kask Cartoni- Chopper ładny kask zapewniający, ochrone i bazpieczenstwo w fajnej orginalnej grafice.

Kask Cartoni-ChopperKask Cartoni- Chopper ładny kask zapewniający, ochrone i bazpieczenstwo w fajnej orginalnej grafice.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Zyg Zak to internetowy i stacjonarny, profesjonalny sklep snowboardowy. Naszymi dodatkowymi działalnościami są wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego, serwis sportowy, centrum testowe takich marek jak Lib Tech, Gnu, DC, Capita. Mieścimy się w idealnej lokalizacji - przy samym stoku Kotelnicy Białczańskiej i Termy Białka. Naszym największym atutem jest profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w branży snowboardowej, narciarskiej oraz turystycznej. W naszym sklepie znajdą Państwo marki, które przed zakupem można przetestować takie jak: Lib Technologies, Gnu Snowboards, DC, Salomon, SP, Union, Northwave czy Demon. Znajdziesz u nas cały asortyment sprzętu snowboardowego od snowboardów, butów snowboardowych, kurtek na narty i deskę, spodni snowboardowych po wszelkie akcesoria jak kaski, rękawice, gogle czy ochraniacze. W Zyg Zaku znajdziesz legendarne modele desek snowboardowych: Lib Tech Skate Banana, Lib Tech TRS, Lib Tech Travis Rice, Lib Tech Phoenix, Gnu Carbon Credit, Gnu B-Nice. Możesz przetestować też wiązania SP S.Lab, Gnu Mutant, Union Flite, Union Force, SP Core czy Union Travis Rice. W asortymencie również znajdziesz buty snowboardowe DC Avaris, DC Scout, Salomon Faction, Northwave Traffic, Northwave Legend i wiele innych. To wszystko znajdziesz w Zyg Zak! Sprawdź nas! Fachowo doradzamy. Wysyłamy wszystkie paczki w 24h.

Śledź nas na Facebooku