Odzież snowboardowa

Planując zimowe szaleństwo na stoku nie zapomnij o specjalnej sportowej odzieży. Najważniejsza dla każdego powinna być wygoda, dzięki której można wykonywać szybkie ruchy i czuć się dobrze.

View:
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 80 elementów
Obniżka!
Level Pro Rider Mitt  rękawice Level mają przeciwpoślizgową silikonową dłoń i mankiet z neoprenu zapinany na rzepy.Materiał: impregnowany, wodoodp
239,00 zł
167,30 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami

Rękawice Level Pro Rider Mitt RedLevel Pro Rider Mitt  rękawice Level mają przeciwpoślizgową silikonową dłoń i mankiet z neoprenu zapinany na rzepy.Materiał: impregnowany, wodoodp
Pokazuje 1 - 12 z 80 elementów

Odzież snowboardowa


Wygoda na stoku jest ważnym czynnikiem, nie musi jednak przesądzać o wyglądzie odzieży. W sklepie internetowym ZygZakSnow.pl znajdziesz odzież, która zapewni Ci komfort i jednocześnie modny wygląd. Wybierając odzież snowboardową w naszym sklepie online, możesz mieć pewność jej dużej wytrzymałości, dzięki czemu posłuży Ci ona na kilka sezonów. Ubierają się u nas zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy - ci starsi i najmłodsi. Oferta zawiera odzież damską, męską oraz dziecięcą. W jednym sklepie masz możliwość wyposażyć się we wszystkie niezbędne części ubrania snowboardzisty, m.in. w kurtkę snowboardową, spodnie snowboardowe, bieliznę, rękawice, czy kask.

Polecane przez nas marki odzieży snowboardowej to DCLib TechnologiesBurtonRoxyBonfireOakley.

Istotne parametry odzieży snowboardowej

W każdym dziale odnajdziesz ubrania z wysokiej jakości materiałów o ważnych na stoku właściwościach. Specjalna membrana zastosowana w odzieży jest odpowiedzialna za zapewnienie oddychalności i wodoodporności. Daje też gwarancję izolacji cieplnej. Ważne także są podklejane szwy, dzięki którym nie przemokniesz, a dodatkowo niektóre części odzieży posiadają rozpinane wywietrzniki, za pośrednictwem których można schłodzić się bez konieczności, np. rozpinania całej kurtki. W naszej ofercie zadbaliśmy o to, aby odzież zapewniała widoczność snowboardzisty na stoku.

Śledź nas na Facebooku