Kurtki snowboardowe

Aby czas na stoku móc spędzać na komfortowej zabawie na desce warto zaopatrzyć się w odpowiednią odzież. Szczególnie ważna jest kurtka. Profesjonalne kurtki snowboardowe zostają specjalnie przygotowane do wykonywania tego sportu. Producenci kurtek zwracają uwagę na cechy charakterystyczne snowboardingu i wytwarzają swoje produkty z myślą o wygod...

Aby czas na stoku móc spędzać na komfortowej zabawie na desce warto zaopatrzyć się w odpowiednią odzież. Szczególnie ważna jest kurtka. Profesjonalne kurtki snowboardowe zostają specjalnie przygotowane do wykonywania tego sportu. Producenci kurtek zwracają uwagę na cechy charakterystyczne snowboardingu i wytwarzają swoje produkty z myślą o wygodzie sportowców.

Właściwości kurtek snowboardowych

Kurtki snowboardowe to połączenie wygody i funkcjonalności. Ich główną cechą jest zapewnienie komfortu cieplnego poprzez wodoodporności i oddychalności. Uzyskuje się to dzięki wykorzystaniu specjalnej membrany. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz kurtki, w których została zastosowana m.in. wodoodporna powłoka czy technologia odpychania wody Aquapel. W pełni kryte szwy dodatkowo zabezpieczają przed przemakaniem, a fason kurtek snowboardowych jest przygotowany do techniki jazdy na desce tak, aby nie krępować ruchów i tym samym umożliwiać swobodną jazdę. Przeglądając naszą ofertę online możesz znaleźć kurtki snowboardowe wyposażone w różnorodne dodatki, które mają na celu zapewnienie jeszcze większej funkcjonalności. Przykładowo polecany jest kaptur z regulacją, kieszenie, w których schowasz przydatne przedmioty czy otwory wentylacyjne, które umożliwiają obniżenie temperatury ciała bez konieczności całkowitego zdejmowania kurtki, co mogłoby narazić nasze zdrowie.


Nasi sprawdzeni producenci to kurtek snowboardowych: Lib Tech, DC, Ride, BURTON, 686, Bonfire.

Więcej Less
View:
na stronę
Pokazuje 25 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 25 - 26 z 26 elementów

Śledź nas na Facebooku