Rękawice

Zimowe szaleństwo nie mogłoby obyć się bez rękawic snowboardowych. Kontakt dłoni z mroźnym powietrzem stanowi zagrożenie dla ich wrażliwej skóry, a to wpływa na nasz komfort. Dłonie bez ochrony podczas jazdy bardzo szybko przemarzają, co odczuwamy pod postacią nieprzyjemnego bólu. Z tych względów rękawice snowboardowe to podstawa wyposażenia. Ic...

Zimowe szaleństwo nie mogłoby obyć się bez rękawic snowboardowych. Kontakt dłoni z mroźnym powietrzem stanowi zagrożenie dla ich wrażliwej skóry, a to wpływa na nasz komfort. Dłonie bez ochrony podczas jazdy bardzo szybko przemarzają, co odczuwamy pod postacią nieprzyjemnego bólu. Z tych względów rękawice snowboardowe to podstawa wyposażenia. Ich posiadanie stanowi o tym czy będziemy czerpać przyjemność z czasu spędzonego na stoku.

Profesjonalne rękawice snowboardowe dla każdego ridera

sklepie internetowym ZygZakSnow znajdziesz wiele modeli rękawic różnych producentów. Jednak możemy zapewnić, że skompletowaliśmy nasz asortyment z produktów tylko sprawdzonych marek. Posiadając wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie polecić marki takie jak Level, Celtek, Burton oraz Dakine. Rękawice snowboardowe z naszej oferty online występują w wersji z pięcioma lub dwoma palcami. Wyposażone są w wysokiej jakości, wodoodporną i wiatroszczelną membranę. Takie rękawiczki snowboardowe z pewnością zapewnią Ci komfort termiczny, a tym samym radość z jazdy na desce snowboardowej.

Więcej Less
View:
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 52 elementów

Śledź nas na Facebooku