Ochraniacze

W celu zapewnienia bezpieczeństwa na stoku warto korzystać ze skutecznych ochraniaczy snowboardowych. Zapewniamy wysokojakościowe ochraniacze od renomowanych producentów.

View:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Obniżka!
Ochraniacze snowboardowe dopasowane,nie krępujące ruchów.
179,00 zł
125,30 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami

Ochraniacz AzzpadzOchraniacze snowboardowe dopasowane,nie krępujące ruchów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Ochraniacze snowboardowe w sklepie online


Popularność snowboardingu stale rośnie. Co roku nowe osoby decydują się na wyjazd na stok. Jest to niewątpliwie sport, który przynosi wiele frajdy. Najważniejsze jednak jest bezpieczeństwo. Dlatego polecamy naszym klientom szaleć na stoku z odpowiednimi ochraniaczami snowboardowymi. Każdy, nawet najbardziej doświadczony rider może doświadczyć upadku podczas jazdy na desce. Warto więc zadbać o swoje zdrowie zaopatrując się w ochraniacze snowboardowe. Zachęcamy początkujących i zaawansowanych snowboardzistów do zakupu ochraniaczy w naszym sklepie online.

Jak ograniczyć skutki nieszczęśliwych wypadków na stoku? Ochraniacze snowboardowe na ratunek

Podstawą do zachowania bezpieczeństwa jest dobór odpowiedniego sprzętu, w tym deski czy butów. Dobrze dopasowane buty zabezpieczają stawy skokowe. Każdy snowboardzista bez zastanowienia zakłada też kask, ponieważ uznajemy to za podstawową część stroju snowboardowego. Jednak niefortunny upadek może narazić również inne części ciała na uszkodzenia. Z tego względu powinniśmy zabezpieczyć też biodra, nadgarstki i kręgosłup. W naszym sklepie internetowym oferujemy profesjonalne ochraniacze w różnych rozmiarach.

Śledź nas na Facebooku