Ochraniacze

Popularność snowboardingu stale rośnie. Co roku nowe osoby decydują się na wyjazd na stok. Jest to niewątpliwie sport, który przynosi wiele frajdy. Najważniejsze jednak jest bezpieczeństwo. Dlatego polecamy naszym klientom szaleć na stoku z odpowiednimi ochraniaczami snowboardowymi. Każdy, nawet najbardziej doświadczony rider może doświadczyć up...

Popularność snowboardingu stale rośnie. Co roku nowe osoby decydują się na wyjazd na stok. Jest to niewątpliwie sport, który przynosi wiele frajdy. Najważniejsze jednak jest bezpieczeństwo. Dlatego polecamy naszym klientom szaleć na stoku z odpowiednimi ochraniaczami snowboardowymi. Każdy, nawet najbardziej doświadczony rider może doświadczyć upadku podczas jazdy na desce. Warto więc zadbać o swoje zdrowie zaopatrując się w ochraniacze snowboardowe. Zachęcamy początkujących i zaawansowanych snowboardzistów do zakupu ochraniaczy w naszym sklepie online.

Jak ograniczyć skutki nieszczęśliwych wypadków na stoku?

Podstawą do zachowania bezpieczeństwa jest dobór odpowiedniego sprzętu, w tym deski czy butów. Dobrze dopasowane buty zabezpieczają stawy skokowe. Każdy snowboardzista bez zastanowienia zakłada też kask, ponieważ uznajemy to za podstawową część stroju snowboardowego. Jednak niefortunny upadek może narazić również inne części ciała na uszkodzenia. Z tego względu powinniśmy zabezpieczyć też biodra, nadgarstki i kręgosłup. W naszym sklepie internetowym oferujemy profesjonalne ochraniacze w różnych rozmiarach.

Więcej Less
View:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Nowy
Krótkie spodenki damskie wykorzystują wiele takich samych funkcji i oferują takie same korzyści jak męskie, ale mają charakterystyczny dla kobiet design. Ulepszona podkładka ogona zwiększa ochronę; uda i podkładki pod biodra usuwają żądło z upadków. Elastyczna talia ze sznurkiem utrzymuje je na miejscu, a niski profil sprawia, że nie wyglądają na duże.
279,00 zł Produkt dostepny

Ochraniacze Bioder Demon Flexforce PRO short Women Ds1311Krótkie spodenki damskie wykorzystują wiele takich samych funkcji i oferują takie same korzyści jak męskie, ale mają charakterystyczny dla kobiet design. Ulepszona podkładka ogona zwiększa ochronę; uda i podkładki pod biodra usuwają żądło z upadków. Elastyczna talia ze sznurkiem utrzymuje je na miejscu, a niski profil sprawia, że nie wyglądają na duże.
Ochraniacze snowboardowe dopasowane,nie krępujące ruchów.
179,00 zł Dostępny produkt z innymi opcjami

Ochraniacz AzzpadzOchraniacze snowboardowe dopasowane,nie krępujące ruchów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Śledź nas na Facebooku