Smary

Nowa deska snowboardowa nie jest w pełni gotowa do jazdy. Przed wyjazdem na stok należy ją przygotować na kontakt ze śniegiem i zapewnić jej odpowiedni poślizg. Warstwę poślizgową utworzymy za pomocą smaru. Przyda się on także do poprawienia stanu deski po kilkugodzinnym jej używaniu. Z tego względu, planując wyjazd na stok, warto zaopatrzyć się...

Nowa deska snowboardowa nie jest w pełni gotowa do jazdy. Przed wyjazdem na stok należy ją przygotować na kontakt ze śniegiem i zapewnić jej odpowiedni poślizg. Warstwę poślizgową utworzymy za pomocą smaru. Przyda się on także do poprawienia stanu deski po kilkugodzinnym jej używaniu. Z tego względu, planując wyjazd na stok, warto zaopatrzyć się w opakowanie smaru snowboardowego i zabrać je ze sobą.

Doskonały kontakt deski ze śniegiem osiągniesz dzięki smarom snowboardowym

Smary snowboardowe zagościły już w naszym sklepie internetowym na dobre. Pachnące waniliowo, owocowo lub ulubionymi ciastkami amerykańskie smary do desek marki One Ball Jay znajdziesz w ofercie sklepu online. Spraw sobie idealny poślizg i ciesz się sprawną jazdą.

Smary do deski snowboardowej

Więcej Less
View:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Śledź nas na Facebooku