Pady antypoślizgowe

Pady antypoślizgowe to przydatna pomoc dla każdego snowboardzisty. Kto posiada już doświadczenie na stoku wie, że odpięty but na desce potrafi ślizgać się jak po tafli lodu. Aby tego uniknąć polecamy pady antypoślizgowe z naszego sklepu internetowego. Mają one na celu zwiększenie przyczepności. Posiadając taki pad nie musisz obawiać się opierani...

Pady antypoślizgowe to przydatna pomoc dla każdego snowboardzisty. Kto posiada już doświadczenie na stoku wie, że odpięty but na desce potrafi ślizgać się jak po tafli lodu. Aby tego uniknąć polecamy pady antypoślizgowe z naszego sklepu internetowego. Mają one na celu zwiększenie przyczepności. Posiadając taki pad nie musisz obawiać się opierania wyciągniętego z wiązań buta o deskę.

Zapewnij sobie stabilność dzięki padom antypoślizgowym

Nieraz na stokach spotyka się wyciągi orczykowe, przy których pady to konieczność, aby stabilnie utrzymać się na desce podczas wciągania na górę stoku. W naszej ofercie online znajdziesz pady snowboardowe takich firm jak Demon czy One Ball Jay. Pady występują w różnych wzorach, więc mogą one stanowić dodatkową, atrakcyjną ozdobę deski.

Więcej Less
View:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Śledź nas na Facebooku