Junior

Zimne powietrze, które towarzyszy nam na stoku wymusza założenie rękawic, aby nie tracić przyjemności z jazdy. Specjalnie dla najmłodszych riderów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dziecięcych rękawic snowboardowych. W naszym internetowym sklepie znajdziesz rękawiczki w zestawie z kolorowymi markerami do pokolorowania obrazka na ich tylnej częśc...

Zimne powietrze, które towarzyszy nam na stoku wymusza założenie rękawic, aby nie tracić przyjemności z jazdy. Specjalnie dla najmłodszych riderów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dziecięcych rękawic snowboardowych. W naszym internetowym sklepie znajdziesz rękawiczki w zestawie z kolorowymi markerami do pokolorowania obrazka na ich tylnej części. To rewelacyjny pomysł na sprawienie dziecku jeszcze większej radości. Przed planowanym wyjazdem dziecko może zdecydować o wyglądzie swoich rękawic. Zaowocuje to zwiększoną chęcią przebywania na stoku w wyjątkowych rękawicach snowboardowych.

Z naszymi rękawicami niska temperatura dzieciom nie straszna

Dziecięce dłonie nie przemarzną w rękawicach sprawdzonych marek, które oferujemy w naszym sklepie online. Rękawice zostały zaprojektowane tak, by chronić przed wilgocią i odmarzaniem. Posiadają wysokiej jakości membranę, a także warstwę ocieplającą. Dzieci z pewnością nie będą narzekać na brak wygody, ponieważ dziecięce rękawice snowboardowe zapewniają pełną swobodę ruchów.

Rękawice zaprojektowane tak by chronić dłonie przed wilgocią i odmarzaniem. Nasze sprawdzone marki to: Level, Celtek.

Więcej Less
View:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Śledź nas na Facebooku