Damskie

W ZygZakSnow.pl panie również odnajdą ochraniacze dla siebie. Jazda na desce nieuchronnie związana jest z upadkami. Często prowadzą one do złamań i kontuzji. Jednak możemy się przed tym zabezpieczyć. Nasz sklep online posiada w asortymencie ochraniacze damskie. Warto się na nie zdecydować zarówno kiedy wyjeżdżasz po raz pierwszy jak i kiedy posi...

W ZygZakSnow.pl panie również odnajdą ochraniacze dla siebie. Jazda na desce nieuchronnie związana jest z upadkami. Często prowadzą one do złamań i kontuzji. Jednak możemy się przed tym zabezpieczyć. Nasz sklep online posiada w asortymencie ochraniacze damskie. Warto się na nie zdecydować zarówno kiedy wyjeżdżasz po raz pierwszy jak i kiedy posiadasz już spore doświadczenie. Czasem pewność siebie u doświadczonych riderów może być zgubna. Dlatego każdemu klientowi polecamy zwrócić uwagę na ochraniacze snowboardowe. Ważne jest to, że ochraniacze są wygodne. Nie będą przez Ciebie zbytnio wyczuwalne za to zdecydowanie lepiej będziesz czuć się po upadku w ochraniaczach niż bez nich.

Damskie ochraniacze snowboardowe

Wygodę i ochronę podczas jazdy na desce snowboardowej zapewnią Ci damskie ochraniacze snowboardowe marki DEMON.

Więcej Less
View:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Nowy
Krótkie spodenki damskie wykorzystują wiele takich samych funkcji i oferują takie same korzyści jak męskie, ale mają charakterystyczny dla kobiet design. Ulepszona podkładka ogona zwiększa ochronę; uda i podkładki pod biodra usuwają żądło z upadków. Elastyczna talia ze sznurkiem utrzymuje je na miejscu, a niski profil sprawia, że nie wyglądają na duże.
279,00 zł Produkt dostepny

Ochraniacze Bioder Demon Flexforce PRO short Women Ds1311Krótkie spodenki damskie wykorzystują wiele takich samych funkcji i oferują takie same korzyści jak męskie, ale mają charakterystyczny dla kobiet design. Ulepszona podkładka ogona zwiększa ochronę; uda i podkładki pod biodra usuwają żądło z upadków. Elastyczna talia ze sznurkiem utrzymuje je na miejscu, a niski profil sprawia, że nie wyglądają na duże.
Ochraniacze snowboardowe dopasowane,nie krępujące ruchów.
179,00 zł Dostępny produkt z innymi opcjami

Ochraniacz AzzpadzOchraniacze snowboardowe dopasowane,nie krępujące ruchów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Śledź nas na Facebooku