Damskie

Sklep online ZygZakSnow.pl przygotował specjalną ofertę kurtek snowboardowych damskich. Panie z pewnością docenią wielość fasonów do wyboru. Dodatkowo kolor i wzór możesz dopasować do reszty swojego snowboardowego stroju. Wiemy, że na stoku najważniejsza jest wygoda, dlatego zadbaliśmy o to, aby na asortyment naszego sklepu internetowego składał...

Sklep online ZygZakSnow.pl przygotował specjalną ofertę kurtek snowboardowych damskich. Panie z pewnością docenią wielość fasonów do wyboru. Dodatkowo kolor i wzór możesz dopasować do reszty swojego snowboardowego stroju. Wiemy, że na stoku najważniejsza jest wygoda, dlatego zadbaliśmy o to, aby na asortyment naszego sklepu internetowego składały się kurtki funkcjonalne, wygodne, a zarazem modne w aktualnie trwającym sezonie.

Idealne dopasowanie damskej kurtki snowboardowej

Idealna kurtka snowboardowa powinna być na tyle luźna, by nie krępowała ruchów, a jednocześnie musi być szczelna, aby chronić przed śniegiem, wiatrem i zimnem. Kiedy już masz kurtkę na sobie, warto sprawdzić czy po podniesieniu rąk nie odkrywa ona pleców. Jeśli tak – potrzebny będzie większy rozmiar. Dodatkowo kołnierz nie może za bardzo odstawać od szyi, aby wystarczająco mógł ochronić przed dostawaniem się zimnego powietrza. Warto też ubrać kurtkę snowboardową na kilka warstw ubrań, co pozwoli sprawdzić czy w takim przypadku kurtka również nie będzie ograniczać ruchów.

Topowe marki naszych kurtek snowboradowych to: Lib Tech, DC, Ride, Burton, 686, Bonfire.

Więcej Less
View:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Śledź nas na Facebooku