Junior

Wypad na stok nie obejdzie się bez sprawnych wiązań snowboardowych. Stanowią one podstawowe wyposażenie każdego snowboardzisty. W naszym sklepie internetowym oferujemy wiązania snowboardowe również dla dzieci. Najmłodsi riderzy znajdą u nas wiązania z łatwymi zapięciami, które będą mogli samodzielnie zapiąć i odpiąć. Z pewnością da im to swobodę...

Wypad na stok nie obejdzie się bez sprawnych wiązań snowboardowych. Stanowią one podstawowe wyposażenie każdego snowboardzisty. W naszym sklepie internetowym oferujemy wiązania snowboardowe również dla dzieci. Najmłodsi riderzy znajdą u nas wiązania z łatwymi zapięciami, które będą mogli samodzielnie zapiąć i odpiąć. Z pewnością da im to swobodę na stoku, kiedy bez niczyjej pomocy poradzą sobie ze swoim sprzętem.

Rewelacyjna zabawa w dziecięcych wiązaniach snowboardowych

Zapewniamy o wytrzymałości oferowanych przez nas wiązań dziecięcych. Pierwsze próby nieraz są obarczone uderzeniami. Natomiast z wiązaniami z naszego sklepu nie będziesz musiał martwić się o ich stan. Oferujemy tylko sprawdzone produkty. Dziecięce wiązania snowboardowe w naszej ofercie online występują w atrakcyjnych kolorach, które z pewnością spodobają się najmłodszym, a dodatkowo ich lekkość sprawi, że dzieci nie będą narzekać na brak wygody.

Dziecięce wiązania snowboardowe w naszym sklepie online

Więcej Less
View:
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Obniżka!
SP Core 2018/19 to wiązanie all-mountain dla każdego kto szuka wszechstronnego wiązania. Z wszystkimi zaletami systemu Fastec, średnią sztywnością, to doskonały wybór aby doskonalić swoje umiejętności zarówno w snowparku, jak i na stokach. System fastec -  szybkie i łatwe zapinanie i rozpinanie wiązania jedną ręką.
959,00 zł
767,00 zł
Dostępny

Wiązania Snowboardowe SP CoreSP Core 2018/19 to wiązanie all-mountain dla każdego kto szuka wszechstronnego wiązania. Z wszystkimi zaletami systemu Fastec, średnią sztywnością, to doskonały wybór aby doskonalić swoje umiejętności zarówno w snowparku, jak i na stokach. System fastec -  szybkie i łatwe zapinanie i rozpinanie wiązania jedną ręką.
Obniżka!
Wiązania dla dzieci. Dopasowane do potrzeb młodych zawodników, KIDDO jest lekkie, miękkie i zawsze zabawowe, aby uczynić pierwsze kroki na stoku niezapomnianym przeżyciem. Nowa generacja snowboardzistów jest w dobrych rękach z tym wiązaniem. System fastec -  szybkie i łatwe zapinanie i rozpinanie wiązania jedną ręką.
369,00 zł
295,00 zł
Dostępny

Wiązania Snowboardowe SP KiddoWiązania dla dzieci. Dopasowane do potrzeb młodych zawodników, KIDDO jest lekkie, miękkie i zawsze zabawowe, aby uczynić pierwsze kroki na stoku niezapomnianym przeżyciem. Nowa generacja snowboardzistów jest w dobrych rękach z tym wiązaniem. System fastec -  szybkie i łatwe zapinanie i rozpinanie wiązania jedną ręką.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Śledź nas na Facebooku