Junior

Wypad na stok nie obejdzie się bez sprawnych wiązań snowboardowych. Stanowią one podstawowe wyposażenie każdego snowboardzisty. W naszym sklepie internetowym oferujemy wiązania snowboardowe również dla dzieci. Najmłodsi riderzy znajdą u nas wiązania z łatwymi zapięciami, które będą mogli samodzielnie zapiąć i odpiąć. Z pewnością da im to swobodę...

Wypad na stok nie obejdzie się bez sprawnych wiązań snowboardowych. Stanowią one podstawowe wyposażenie każdego snowboardzisty. W naszym sklepie internetowym oferujemy wiązania snowboardowe również dla dzieci. Najmłodsi riderzy znajdą u nas wiązania z łatwymi zapięciami, które będą mogli samodzielnie zapiąć i odpiąć. Z pewnością da im to swobodę na stoku, kiedy bez niczyjej pomocy poradzą sobie ze swoim sprzętem.

Rewelacyjna zabawa w dziecięcych wiązaniach snowboardowych

Zapewniamy o wytrzymałości oferowanych przez nas wiązań dziecięcych. Pierwsze próby nieraz są obarczone uderzeniami. Natomiast z wiązaniami z naszego sklepu nie będziesz musiał martwić się o ich stan. Oferujemy tylko sprawdzone produkty. Dziecięce wiązania snowboardowe w naszej ofercie online występują w atrakcyjnych kolorach, które z pewnością spodobają się najmłodszym, a dodatkowo ich lekkość sprawi, że dzieci nie będą narzekać na brak wygody.

Dziecięce wiązania snowboardowe w naszym sklepie online

Więcej Less
View:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Sp Core  to wiązanie all-mountain dla każdego kto szuka wszechstronnego wiązania. Z wszystkimi zaletami systemu Fastec, średnią sztywnością, to doskonały wybór aby doskonalić swoje umiejętności zarówno w snowparku, jak i na stokach. System fastec -  szybkie i łatwe zapinanie i rozpinanie wiązania jedną ręką.

Wiązania Snowboardowe SP Fastec Core WhiteSp Core  to wiązanie all-mountain dla każdego kto szuka wszechstronnego wiązania. Z wszystkimi zaletami systemu Fastec, średnią sztywnością, to doskonały wybór aby doskonalić swoje umiejętności zarówno w snowparku, jak i na stokach. System fastec -  szybkie i łatwe zapinanie i rozpinanie wiązania jedną ręką.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Śledź nas na Facebooku