Junior

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka na stoku. Wyposażając je w dziecięce ochraniacze snowboardowe nie musisz martwić się upadkami dziecka, które zdarzają się szczególnie często na początku przygody ze snowboardingiem. Znajdujące się w naszej ofercie online ochraniacze zabezpieczą m.in. kręgosłup, biodra i nadgarstki. W naszym sklepie online ...

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka na stoku. Wyposażając je w dziecięce ochraniacze snowboardowe nie musisz martwić się upadkami dziecka, które zdarzają się szczególnie często na początku przygody ze snowboardingiem. Znajdujące się w naszej ofercie online ochraniacze zabezpieczą m.in. kręgosłup, biodra i nadgarstki. W naszym sklepie online znajdziesz ochraniacze snowboardowe dla dzieci sprawdzonych producentów. Możemy zatem zapewnić o ich wysokiej jakości. Dodatkowo istotne jest, że są one lekkie i nie krępują ruchów. Dziecko więc będzie mogło komfortowo szaleć na desce, a Ty nie będziesz musieć obawiać się o każdy jego upadek.

Dziecięce ochraniacze snowboardowe

Zadbaj o bezpieczeństwo dziecka na stoku i oprócz kasku pomyśl także o ochraniaczach na kość ogonową czy kręgosłup, które ochronią je podczas upadku.

Więcej Less
View:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Śledź nas na Facebooku