Akcesoria snowboardowe

W sklepie internetowym ZykZagSnow.pl oferujemy dla wszystkich snowboardzistów szereg różnorodnych akcesoriów snowboardowych.

View:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Obniżka!
Podkładka typu stomps pad to idealne podparcie dla niezapiętej stopy np. przy wjeżdżaniu na orczyku itp. Mocowanie na klej akrylowy.
39,00 zł
27,30 zł
Produkt dostepny

Cyklina Demon UnitedPodkładka typu stomps pad to idealne podparcie dla niezapiętej stopy np. przy wjeżdżaniu na orczyku itp. Mocowanie na klej akrylowy.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Akcesoria snowboardowe online


Przydatne dla każdego snowboardzisty okazać mogą się podkładki antypoślizgowe na snowboard, które ułatwiają utrzymanie się na desce w niezapiętych butach, a także smar do deski, spełniający funkcję konserwującą i poślizgową. Pomyśleć można także nad zakupem małego zestawu serwisowego, który może być zbawienny w niespodziewanych problemach wymagających natychmiastowego zaradzenia.

Kompletne akcesoria i wyposażenie snowboardzisty

Riderzy spędzający zimę na stoku już któryś sezon posiadają w swoim wyposażeniu rozmaite akcesoria snowboardowe, gdyż doświadczanie różnych sytuacji nauczyło ich posiadać w swoim podstawowym wyposażeniu pewne akcesoria. Poza oczywistymi i dobrze znanymi dla wszystkich goglami i ochraniaczami snowboardziści za przydatne uznają plecak, podkładki antypoślizgowe, ostrzałki, smar czy mini zestaw serwisowy, a nawet klucz do wkręcania i odkręcania śrub. Niektóre z wyżej wymienionych są niezbędne i przydają się już na samym początku przygody z jazdą na desce snowboardowej. Natomiast z zakupem innych można zaczekać aż poznamy swoje możliwości i potrzeby na stoku. Z wszystkimi akcesoriami snowboardowymi zapoznać można się w naszym sklepie online.

Wśród naszego asortymentu znajdziesz gogle snowboardowe, kaski snowboardowe, ochraniacze, smary, pady antypoślizgowe i inne akcesoria potrzebne by jazda na stoku była jeszcze przyjemniejsza. Polecane przez nas marki w tej dziedzinie to: Smith, Dragon, Oakley, R.E.D, Anon, Giro, Demon, One Ball Jay.

Śledź nas na Facebooku