Akcesoria snowboardowe

W sklepie internetowym ZykZagSnow.pl oferujemy dla wszystkich snowboardzistów szereg różnorodnych akcesoriów snowboardowych. Przydatne dla każdego snowboardzisty okazać mogą się podkładki antypoślizgowe na snowboard, które ułatwiają utrzymanie się na desce w niezapiętych butach, a także smar do deski, spełniający funkcję konserwującą i poślizgow...

W sklepie internetowym ZykZagSnow.pl oferujemy dla wszystkich snowboardzistów szereg różnorodnych akcesoriów snowboardowych. Przydatne dla każdego snowboardzisty okazać mogą się podkładki antypoślizgowe na snowboard, które ułatwiają utrzymanie się na desce w niezapiętych butach, a także smar do deski, spełniający funkcję konserwującą i poślizgową. Pomyśleć można także nad zakupem małego zestawu serwisowego, który może być zbawienny w niespodziewanych problemach wymagających natychmiastowego zaradzenia.

Kompletne akcesoria i wyposażenie snowboardzisty

Riderzy spędzający zimę na stoku już któryś sezon posiadają w swoim wyposażeniu rozmaite akcesoria snowboardowe, gdyż doświadczanie różnych sytuacji nauczyło ich posiadać w swoim podstawowym wyposażeniu pewne akcesoria. Poza oczywistymi i dobrze znanymi dla wszystkich goglami i ochraniaczami snowboardziści za przydatne uznają plecak, podkładki antypoślizgowe, ostrzałki, smar czy mini zestaw serwisowy, a nawet klucz do wkręcania i odkręcania śrub. Niektóre z wyżej wymienionych są niezbędne i przydają się już na samym początku przygody z jazdą na desce snowboardowej. Natomiast z zakupem innych można zaczekać aż poznamy swoje możliwości i potrzeby na stoku. Z wszystkimi akcesoriami snowboardowymi zapoznać można się w naszym sklepie online.

Wśród naszego asortymentu znajdziesz gogle snowboardowe, kaski snowboardowe, ochraniacze, smary, pady antypoślizgowe i inne akcesoria potrzebne by jazda na stoku była jeszcze przyjemniejsza. Polecane przez nas marki w tej dziedzinie to: Smith, Dragon, Oakley, R.E.D, Anon, Giro, Demon, One Ball Jay.

Więcej Less
View:
na stronę
Pokazuje 13 - 21 z 21 elementów
Obniżka!
Plecak Oakley Sport Pack Blue to stylowy model, który doskonale sprawdzi się podczas codziennych wyzwań. Niezwykle pojemna komora główna pomieści wszystkie potrzebne przedmioty Ergonomiczne, wyściełane szelki zapewniają komfort noszenia.
219,00 zł
131,40 zł
W magazynie

Plecak Oakley Sport Pack Blue 20LPlecak Oakley Sport Pack Blue to stylowy model, który doskonale sprawdzi się podczas codziennych wyzwań. Niezwykle pojemna komora główna pomieści wszystkie potrzebne przedmioty Ergonomiczne, wyściełane szelki zapewniają komfort noszenia.
Pokazuje 13 - 21 z 21 elementów

Śledź nas na Facebooku