Zyg Zak powstał w 2005 roku z pasji do sportów zimowych, a zwłaszcza snowboardingu. Dzięki temu zdobyliśmy ogromne doświadczenie, którym chętnie się dzielimy z naszymi Klientami.

Specjalizujemy się w sprzedaży profesjonalnego sprzętu snowboardowego oferującego najchętniej wybierane marki na świecie. Fachowa obsługa pomoże dobrać idealny sprzęt dopasowany do potrzeb Klientów.

Pod Kotelnicą Białczańską prowadzimy również stacjonarny sklep snowboardowy, gdzie na żywo można oglądnąć i wybrać potrzebne akcesoria snowboardowe, wiązania, buty snowboardowe i wiele innych rzeczy niezbędnych na stoku. 

By wyjść na przeciw potrzebom naszych Klientów udostępniliśmy możliwość sprawdzenia sprzętu na stoku Kotelnicy tuż przed jego zakupem dzięki prowadzonemu

centrum testowemu takich marek jak: Lib Technologies, Gnu, SP, Union, Capita, DC. Zanim kupisz - sprawdź sam! Nie kupuj kota w worku!

Jeśli nie chcesz kupować dla siebie czy dziecka sprzętu do szusowania na stoku oferujemy również możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego czy snowboardowego topowych marek w bardzo atrakcyjnych cenach, w naszej wypożyczalni nart i snowboardów Zyg Zak prowadzonej również w tym samym budynku w centrum miejscowości

przy ul. Środkowej 182 w Białce Tatrzańskiej. 

Gdy Twój sprzęt narciarski bądź snowboardowy wymaga naprawy bądź konserwacji potrafimy pomóc także w tym zakresie. Nasi specjaliści od serwisu sprzętu znają się na renowacji, smarowaniu czy ostrzeniu jak nikt inny. Zostaw swój sprzęt w naszym serwisie, a jazda na stoku stanie się przyjemniejsza i co najważniejsze bepieczna!

Wychodząc na przeciw stworzyliśmy także lekcje jazdy na nartach i snowboardzie. Nasi instruktorzy potrafią sprawić, że w kilka dni będziesz samodzielnie zjeżdżać ze szczytu Kotelnicy, bądź znacznie poprawisz swoje obecne umiejętności. 

Aby oferta była kompleksową w tym samym miejscu prowadzimy także pensjonat Zyg Zak, gdzie wygodnie i blisko stoku oraz term można spędzić niezapomniany urlop zarówno zimą, latem jak i poza sezonem. 

W trakcie pobytu u nas można też dokonać zakupu pamiątek regionalnych na naszym stoisku regionalnym. Dla osób wybierających się na Termy oferujemy również wszystkie niezbędne akcesoria ze strojami kąpielowymi na czele. 

Zapraszamy więc serdecznie do Zyg Zak'a. U nas każdy znajdzie coś dla siebie - snowboardzista, narciarz, turysta, by każdy wrócił wypoczęty do codzienności.

Lokalizacja Zyg Zak


Śledź nas na Facebooku