SNOWBOARDOWE CENTRUM TESTOWE w Białce Tatrzańskiej.

 W branży snowboardowej nastąpił ostatnio ogromny postęp technologiczny. Dotyczy to materiałów i konstrukcji, ale przede wszystkim nowych eksperymentalnych kształtów, które potrafią zznacznie ułatwić jazdę na desce. Ogromne znaczenie ma fakt, iż pomaga to od poziomu początkującego po wyczynowy!
Minusem jest nadal tylko ryzyko zakupu niedopasowanego modelu, który w tym przypadku zazwyczaj nie jest tani.

 Idealnym zatem rozwiązaniem jest nasze CENTRUM TESTOWE, w którym możesz przetestowac najlepsze marki przed ich zakupem ! Znajdujemy sie pod sama KOTELNICĄ BIAŁCZAŃSKĄ !

 Posiadamy przeszlo 20-letnie doświadczenie w snowboardingu i z duma możemy zaoferowac Państwu najlepszy obecnie sprzęt na rynku. A póki co zapraszamy do zapoznania się z ich osiągnięciami na ponizej podanych linkach.

                               Przy zakupie nowej deski nie płacisz za jej testownie !                              

Po testach istnieje możliwość zakupu testowanego sprzętu za pół ceny ! (od marca)

                                CENNIK 2017/2018                                    

TESTY  1D  2D  3D 4D 5D 6D  Nast. D
Snowboard + wiązania 70 zł 100 zł 150 zł  200 zł 250 zł   300 zł  40 zł

           D* - doba

DOSTĘPNE MODELE:


LIB TECH SNOWBOARD

DUH 157
TRAVIS RICE 157W
SKATE BANANA YELLOW 156W
ATTACK BANANA 159
TRAVIS RICE 161W
SKATE BANANA PARIL 154
BIRD MAN 165

 

GNU SNOWBOARD

HYAK 163W
CARBON CREDIT 159
RIDERS CHOICE 157
MONEY 154W
HYAK 151
B-NICE MIRROR 145
LADIES CHOICE 148
CHROMATIC143

 

CAPITA SNOWBOARD

HORRORSCOPE 155
BIRDS O A FEATHER

DC SNOWBOARD

UNION BINDINGS

T.RICE L/XL
FORCE M/L
ST CAMO L/XL
ROSA  M

SP BINDINGS

sLAB MOUNTAIN M
sLAB MOUNTAIN L
sLAB ONE L
BROTHERHOOD L
CORE XL
CORE L
CORE S


 

 


Zyg Zak to internetowy i stacjonarny, profesjonalny sklep snowboardowy. Naszymi dodatkowymi działalnościami są wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego, serwis sportowy, centrum testowe takich marek jak Lib Tech, Gnu, DC, Capita. Mieścimy się w idealnej lokalizacji - przy samym stoku Kotelnicy Białczańskiej i Termy Białka. Naszym największym atutem jest profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w branży snowboardowej, narciarskiej oraz turystycznej. W naszym sklepie znajdą Państwo marki, które przed zakupem można przetestować takie jak: Lib Technologies, Gnu Snowboards, DC, Salomon, SP, Union, Northwave czy Demon. Znajdziesz u nas cały asortyment sprzętu snowboardowego od snowboardów, butów snowboardowych, kurtek na narty i deskę, spodni snowboardowych po wszelkie akcesoria jak kaski, rękawice, gogle czy ochraniacze. W Zyg Zaku znajdziesz legendarne modele desek snowboardowych: Lib Tech Skate Banana, Lib Tech TRS, Lib Tech Travis Rice, Lib Tech Phoenix, Gnu Carbon Credit, Gnu B-Nice. Możesz przetestować też wiązania SP S.Lab, Gnu Mutant, Union Flite, Union Force, SP Core czy Union Travis Rice. W asortymencie również znajdziesz buty snowboardowe DC Avaris, DC Scout, Salomon Faction, Northwave Traffic, Northwave Legend i wiele innych. To wszystko znajdziesz w Zyg Zak! Sprawdź nas! Fachowo doradzamy. Wysyłamy wszystkie paczki w 24h.

Śledź nas na Facebooku