SNOWBOARDOWE CENTRUM TESTOWE w Białce Tatrzańskiej.

 W branży snowboardowej nastąpił ostatnio ogromny postęp technologiczny. Dotyczy to materiałów i konstrukcji, ale przede wszystkim nowych eksperymentalnych kształtów, które potrafią zznacznie ułatwić jazdę na desce. Ogromne znaczenie ma fakt, iż pomaga to od poziomu początkującego po wyczynowy!
Minusem jest nadal tylko ryzyko zakupu niedopasowanego modelu, który w tym przypadku zazwyczaj nie jest tani.

 Idealnym zatem rozwiązaniem jest nasze CENTRUM TESTOWE, w którym możesz przetestowac najlepsze marki przed ich zakupem ! Znajdujemy sie pod sama KOTELNICĄ BIAŁCZAŃSKĄ !

 Posiadamy przeszlo 20-letnie doświadczenie w snowboardingu i z duma możemy zaoferowac Państwu najlepszy obecnie sprzęt na rynku. A póki co zapraszamy do zapoznania się z ich osiągnięciami na ponizej podanych linkach.

                               Przy zakupie nowej deski nie płacisz za jej testownie !                              

Po testach istnieje możliwość zakupu testowanego sprzętu za pół ceny ! (od marca)

                                CENNIK 2015/2016                                    

TESTY  1D  2D  3D 4D 5D 6D  Nast. D
Snowboard + wiązania 70 zł 100 zł 150 zł  200 zł 250 zł   300 zł  40 zł

           D* - doba

DOSTĘPNE MODELE:


LIB TECH SNOWBOARD

JAMIE LYNN PHOENIX 157MW
TRS HP 159MW
TRAVIS RICE PRO 153
TRAVIS RICE PRO HP 164.5
JAMIE LYNN PHOENIX 154
SKATE BANANA 156
DUH HP 157

 

GNU SNOWBOARD

B-NICE 145
BILLY GOAT 162W
CARBON CREDIT 165W
RIDERS CHOICE 161,5
B-NICE ASYM 151
RIDERS CHOICE ASPEN 157,5
ZOID REGULAR 158
ZOID GOOFY 158

 

CAPITA SNOWBOARD

DEFENDERS OF AWESOME 158
THUNDERSTICK 153
HORRORSCOPE 151W

DC SNOWBOARD

UNION BINDINGS

T.RICE L/XL
FORCE M/L
ST CAMO L/XL
ROSA  M

SP BINDINGS

sLAB MOUNTAIN M
sLAB MOUNTAIN L
sLAB ONE L
BROTHERHOOD L
CORE XL
CORE L
CORE S


 

 


Zyg Zak to internetowy i stacjonarny, profesjonalny sklep snowboardowy. Naszymi dodatkowymi działalnościami są wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego, serwis sportowy, centrum testowe takich marek jak Lib Tech, Gnu, DC, Capita. Mieścimy się w idealnej lokalizacji - przy samym stoku Kotelnicy Białczańskiej i Termy Białka. Naszym największym atutem jest profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w branży snowboardowej, narciarskiej oraz turystycznej. W naszym sklepie znajdą Państwo marki, które przed zakupem można przetestować takie jak: Lib Technologies, Gnu Snowboards, DC, Salomon, SP, Union, Northwave czy Demon. Znajdziesz u nas cały asortyment sprzętu snowboardowego od snowboardów, butów snowboardowych, kurtek na narty i deskę, spodni snowboardowych po wszelkie akcesoria jak kaski, rękawice, gogle czy ochraniacze. W Zyg Zaku znajdziesz legendarne modele desek snowboardowych: Lib Tech Skate Banana, Lib Tech TRS, Lib Tech Travis Rice, Lib Tech Phoenix, Gnu Carbon Credit, Gnu B-Nice. Możesz przetestować też wiązania SP S.Lab, Gnu Mutant, Union Flite, Union Force, SP Core czy Union Travis Rice. W asortymencie również znajdziesz buty snowboardowe DC Avaris, DC Scout, Salomon Faction, Northwave Traffic, Northwave Legend i wiele innych. To wszystko znajdziesz w Zyg Zak! Sprawdź nas! Fachowo doradzamy. Wysyłamy wszystkie paczki w 24h.

Śledź nas na Facebooku