Obniżka! Deska-snowboardowa-Lib-Tech-Hot-Knife

Deska snowboardowa Lib Tech Hot Knife 156

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.

Jest to bardzo nowoczesna deska, która łączy w sobie najnowsze kształty,konsrtukcje i materiały. Profil C3 BTX jest jednak oparty na zasadzie działania tradycyjnego Cambera i zmodyfikowany. Efekt jest zaskakująco pozytywny - niesamowite trzymanie krawędzi,ogromny pop,stabilność przy dużych prędkościach. Przeznaczona dla osób conajmniej średnio zaawansowanych na Freestyle/Freeride. Flex 6/10

Lib Technologies
Dostepny
1 499,00 zł
- 680,00 zł
2 179,00 zł

LIB TECH HOT KNIFE 2016

Freestyle i Freeride na wysokim poziomie ,dzięki połączeniu najnowszych kształtów i tradycji!

Hot Knife to model,który wprowadza nową jakość w deskach freesylowych. Wykorzystuje nowy kształt C3 czyli mocny camber z delikatnym rockerem mieszając go ze średnim flexem i krawędzią Magne-Traction.  Deska pozwala na bardzo szybką jazdę w każdych warunkach, a przy tym nie jest trudna w opanowaniu co ułatwia zaawansowany freestyle i freeride. Idealna dla tych,którzy chcą kształtu C3,ale mają obawy czy opanują Darker Series. W końcu jazda na lodzie i długie buttery się nie wykluczają

 

- C3 BTX to hybryda z dominującym camberem  Delikatny rocker pomiędzy wiązaniami dla zwrotności, szybszej inicjacji skrętu i łatwiejszej jazdy w puchu.

Camber poza nimi dla maksymalnej stabilności, kontroli i popu. Idealna technologia dla fanatyków camberu, którzy  przy okazji chcą ułatwień jakie daje rocker.

. Magne-Traction to pofalowana krawędź o 7 punktach kontaktowych. Normalna krawędź generuje mocny nacisk w 2 punktach kontaktowych, Magne Traction rozkłada to na 7 punktów, przez co deska dużo łatwiej i stabilniej jeździ na krawędzi.  Szczególną różnicę można poczuć na twardym/lodowatym stoku gdzie deski z Magne Traction skręcają i carvingują fenomenalnie. Deska posiada Magne Traction .5, o mniejszym pofalowaniu.

- Aspen/Columbian Gold Core rdzeń wyprodukowany  z dwóch wysokiej jakości gatunków drewna. Wszystkie rdzenie Mervin Mfg są produkowane od podstaw w fabryce na miejscu.

- Twin Tip czyli taki sam przód jak i tył, do tego z centralnie rozmieszczonymi dyskami na śruby.

- Birch Internal Sidewalss wzmocnienia poprowadzone wzdłuż ścian bocznych deski, dzięki czemu deska jest wytrzymalsza i oferuje jeszcze więcej popu i kontroli.

- Eco Sub Sintered Base Material ślizg spiekany  

- UHMW Sintered Sidewalls to bardzo odporne na uderzenia ścianki boczne deski

wykorzystujące technologię spiekania

- Tri-Ax / Bi-Ax Fiberglass Combo, włókno szklane kładzione poprzecznie i wzdłużnie dla jeszcze większego popa

- Flex 5 dla 150 i 153, 6 dla 156,159 i 162, 6.5 dla 162

 

SIZE CONTACT
LENGTH
SIDE
CUT
NOSE
WIDTH
WAIST
WIDTH
TAIL
WIDTH
STANCE*
MIN-MAX / SET BACK
FLEX
10 = FIRM
WEIGHT
RANGE (LBS)
156MW 117 8.2 30.7 26.5 30.7 20.2.5"-26"/0" 5.5 100+
  • Rozmiar 156mw
  • Flex 5.5
  • Profil C3 BTX
  • Kształt True Twin
Deska snowboardowa Lib Tech Hot Knife 156

Deska snowboardowa Lib Tech Hot Knife 156

Jest to bardzo nowoczesna deska, która łączy w sobie najnowsze kształty,konsrtukcje i materiały. Profil C3 BTX jest jednak oparty na zasadzie działania tradycyjnego Cambera i zmodyfikowany. Efekt jest zaskakująco pozytywny - niesamowite trzymanie krawędzi,ogromny pop,stabilność przy dużych prędkościach. Przeznaczona dla osób conajmniej średnio zaawansowanych na Freestyle/Freeride. Flex 6/10

Napisz opinię

Ekspert

Skorzystaj z porady eksperta w doborze sprzętu i rozmiaru najlepszego dla Ciebie.

Nasi eksperci pracują w godzinach 10:00-18:00 od poniedziałku do soboty.

Zadzwoń: +48 725 149 686
Napisz maila: info@zygzaksnow.pl

Zyg Zak to internetowy i stacjonarny, profesjonalny sklep snowboardowy. Naszymi dodatkowymi działalnościami są wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego, serwis sportowy, centrum testowe takich marek jak Lib Tech, Gnu, DC, Capita. Mieścimy się w idealnej lokalizacji - przy samym stoku Kotelnicy Białczańskiej i Termy Białka. Naszym największym atutem jest profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w branży snowboardowej, narciarskiej oraz turystycznej. W naszym sklepie znajdą Państwo marki, które przed zakupem można przetestować takie jak: Lib Technologies, Gnu Snowboards, DC, Salomon, SP, Union, Northwave czy Demon. Znajdziesz u nas cały asortyment sprzętu snowboardowego od snowboardów, butów snowboardowych, kurtek na narty i deskę, spodni snowboardowych po wszelkie akcesoria jak kaski, rękawice, gogle czy ochraniacze. W Zyg Zaku znajdziesz legendarne modele desek snowboardowych: Lib Tech Skate Banana, Lib Tech TRS, Lib Tech Travis Rice, Lib Tech Phoenix, Gnu Carbon Credit, Gnu B-Nice. Możesz przetestować też wiązania SP S.Lab, Gnu Mutant, Union Flite, Union Force, SP Core czy Union Travis Rice. W asortymencie również znajdziesz buty snowboardowe DC Avaris, DC Scout, Salomon Faction, Northwave Traffic, Northwave Legend i wiele innych. To wszystko znajdziesz w Zyg Zak! Sprawdź nas! Fachowo doradzamy. Wysyłamy wszystkie paczki w 24h.

Śledź nas na Facebooku