Obniżka! Deska- snowboardowa- GNU- ZOID -159 -Regular

Deska snowboardowa GNU ZOID 159 -Regular

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.

To najnowsza technologia totalnej asymetrii w desce snowboardowej .Wersja Goofy i Regular! Efeky jazdy na tej desce są niesamowite, deska sama skreca, a możliwości carvingowe sa ogromne.Przeznaczona od poziomu początkującego po eksperta!Flex 6,5/10

 

Gnu
Dostępny
1 952,30 zł
-30%
2 789,00 zł

Najnowsze wydanie deseczki GNU ZOID 2017 

 Powrót do przeszłości plus najnowsze technologie, rezultat - deska niemal sama skreca!

Zoid to perfekcyjna deska carvingowa dla średniozaawansowanych i zaawansowanych riderów. Asymetryczność Zoida czerpie z tego jak bardzo różni się technika jazdy na krawędzi palców i pięt. Przy tym technologia EC2 ułatwia zmiany krawędzi, a Magne-Traction zapewnia idealną przyczepność nawet na lodzi.

 

- EC2 to rocker pomiedzy wiązaniami i eliptyczny (łagodniejszy) camber poza nimi. Najwyższy punk wygięcia cambera jest bliżej stóp, tak samo jak punkty kontaktowe. Dzięki temu deska jest bardziej czuła na wydawane polecenia, wybacza błędy i nie ogranicza rozwoju przy szybszej jeździe i nauce trików.

-Magne-Traction to pofalowana krawędź o 7 punktach kontaktowych, dzięki czemu nacisk podczas jazdy na krawędzi jest równomiernie rozłożony. To powoduje dużo większą kontrolę i ułatwia jazdę na krawędzi,carving,etc… Największą różnicę można odczuć na na twardych i lodowatych stokach gdzie deski z Magne-Traction nie mają sobie równych.

- 5 poziomów asymetrii:

- Magne Traction asym od strony pięt falowanie jest mocniejsze co poprawia kontrolę i równowagę podczas jazdy. Na palcach falowanie jest mniejsze, ponieważ na tej krawędzi lepiej dozujemy nacisk i mamy większą równowagę.

wcięcie boczne(side cut) - od strony pięt wcięcie jest większe przez co łatwiej obciążyć deskę na tej krawędzi.Przy palcach side cut jest mniejszy.

flex deski – deska jest miększa od strony pięt co kompensuje mniejszą amortyzację nóg w pozycji podczas jazdy na piętach. Twardsza przy palcach gdzie lepiej kompensujemy nierówności.

różne punkty kontaktowe – krótsza krawędź efektywna na piętach ułatwia carving na tej krawędzi, dłuższa przy palcach.

asymetryczny kształt taila i nose’a

 

-Aspen/Columbian Gold/Polonia rdzeń ma asymetryczną budowę z udziałem tych 3 rodzajów drewna.

- Tri-Ax / Bi-Ax Fiberglass Combo, włókno szklane kładzione poprzecznie i wzdłużnie dla jeszcze większego popa i kontroli na deską

 

Sintered Base ślizg spiekany

-Directional

 

Flex 6.5

- Handbuilt in the USA w Mevin Mfg czyli najbardziej ekologicznej fabryce snowboardowej na świecie. Dotyczy to materiałów, recyclingu i energii zasilającej fabrykę.

 

SIZE CONTACT
LENGTH
SIDE
CUT
NOSE
WIDTH
WAIST
WIDTH
TAIL
WIDTH
STANCE*
MIN-MAX / SET BACK
FLEX
10 = FIRM
WEIGHT
RANGE (LBS)
158REG 119/117 8,2/8 29,7 25,5 29,5 20"-25" / 2 6,5 120-240 +
  • Rozmiar 158
  • Flex 6.5
  • Profil C2 BTX
Oceń 
2016-12-19

gnu zoid

jeżdziełem dwa dni na Kotelnicy - deska jest naprawdę super. Polecam.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię
Deska snowboardowa GNU ZOID 159 -Regular

Deska snowboardowa GNU ZOID 159 -Regular

To najnowsza technologia totalnej asymetrii w desce snowboardowej .Wersja Goofy i Regular! Efeky jazdy na tej desce są niesamowite, deska sama skreca, a możliwości carvingowe sa ogromne.Przeznaczona od poziomu początkującego po eksperta!Flex 6,5/10

 

Napisz opinię

Ekspert

Skorzystaj z porady eksperta w doborze sprzętu i rozmiaru najlepszego dla Ciebie.

Nasi eksperci pracują w godzinach 10:00-18:00 od poniedziałku do soboty.

Zadzwoń: +48 725 149 686
Napisz maila: info@zygzaksnow.pl

Śledź nas na Facebooku