Obniżka! Deska snowboardowa Capita Horrorscope 151W

Deska snowboardowa Capita Horrorscope 151W

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.

Horrorscope to deska snowboardowa marki Capita, idealna do nauki jazdy. Ten doskonale sprzedający się model najlepiej sprawdzi się w parku. W tym sezonie model otrzymał nową kombinację włókna szklanego i żywicy oraz drewniany rdzeń FSC Certified Select Core.

Capita
Dostępny
1 049,30 zł
-30%
1 499,00 zł

Typ rockera

Profil miejski - Maszyny do pracy w odwrotnym pochyleniu i parkowania z końcówką i ogonem Flat Kick. Niezależnie od tego, czy jesteś na ulicy, czy w ośrodku, są one wstępnie ustawione pod kątem łatwego wciskania i obracania.
Zgiąć

Wskaźnik zginania - 4 (1 miękki - 10 sztywny)
Kształt

Radial Sidecut - Pojedynczy promień, który pozwala twojej planecie na rozpoczęcie i zakończenie zakrętu na tym samym łuku.

Technologia Flat Kick - Dzięki technologii projektowania Flat Kick firmy CAPiTA, zaostrzyły one promień profilu końcówki, który łączy ramiona deski z końcem i wysokością ogona na odwróconych tablicach rejestracyjnych. Promień ostro zakończonej końcówki w połączeniu ze zoptymalizowanymi strefami mieszania pozwala uzyskać wyrozumiałą i łatwą do jazdy tablicę z odwrotną krzywką, która jest nadal szybka i szybka podczas przejść od krawędzi do krawędzi. To również tworzy płaską końcówkę i ogon, który zwiększa stabilność jibbing, a także pomaga płaszczyźnie płyty na górze proszku tworząc pływający i kontrolujący.
Rdzeń

Certyfikowany dwurdzeniowy certyfikat FSC® - Poppy lekki topolowy w połączeniu z bukem dla zwiększenia mocy i wytrzymałości.

Forest Stewardship Council FSC® Certified Woodcores - Te rdzenie pochodzą z lasów zarządzanych, które posiadają certyfikat na ochronę różnorodności biologicznej i siedlisk dzikich zwierząt; zrównoważone poziomy zbiorów; ochrona jakości wody; i szybka regeneracja.
Laminaty

Special Blend Fiberglass + Magic Bean ™ Resin - Niestandardowy ważony top Biaxial / Biaxial bottom = zwiększona wytrzymałość i trwałość. Impregnowane za pomocą przeformułowanego, wydajnego, opartego na roślinach żywicy Magic Bean ™.
Boczne ściany

Pełne ściany boczne ABS1000
Baza

HMC Extruded Base - Niska konserwacja, przyjazna dla użytkownika, baza o wyższym składzie cząsteczkowym niż standardowy wytłaczany materiał, dzięki czemu uzyskuje się szybszą i trwalszą powierzchnię.

Podstawa sublimacji
Krawędzie

Krawędzie stalowe HRC48 360 stopni
Topsheet

MultiTech ™ Level 4 DeepSpace ™ Silkscreen - Niezależnie od tego, czy jest to drukowany wierzchnia strona PAM16000 ™ z ozdobnymi sitodrukami, czy wysublimowana baza z sitodrukiem i wycinanymi kawałkami, MultiTech ™ przesyła Cię dalej w DeepSpace ™.

PAM16000 ™ Topsheet - Specyficzny dodatek do cycków z zadziwiającymi szesnastoma tysiącami dysz atramentowych, PAM16000 ™ sprawia, że ​​nasze kolana są słabe, a nasze serca palpują. Teraz może wypluwać bezrozpuszczalnikowe, oparte na wodzie farby UV z dwukrotnie większą szybkością, z taką samą śmiertelną dokładnością i jakością.

  • Rozmiar 155
  • Szerokość Standard
  • Kształt Twin Tip
  • Przeznaczenie Freestyle/Freeride/Jibbing/All-Mountain

Napisz opinię

Deska snowboardowa Capita Horrorscope 151W

Deska snowboardowa Capita Horrorscope 151W

Horrorscope to deska snowboardowa marki Capita, idealna do nauki jazdy. Ten doskonale sprzedający się model najlepiej sprawdzi się w parku. W tym sezonie model otrzymał nową kombinację włókna szklanego i żywicy oraz drewniany rdzeń FSC Certified Select Core.

Napisz opinię


Ekspert

Skorzystaj z porady eksperta w doborze sprzętu i rozmiaru najlepszego dla Ciebie.

Nasi eksperci pracują w godzinach 10:00-18:00 od poniedziałku do soboty.

Zadzwoń: +48 725 149 686
Napisz maila: info@zygzaksnow.pl

Śledź nas na Facebooku