Wyprzedaż! Narty Lib Tech Wreckreate 100

Narty Lib Tech Wreckreate 100

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.

Lib Tech Wreckcreate 90 jest wyposażony w profil i kształt całej góry z ząbkowanymi krawędziami Magne-Traction®. To sprawia, że ​​narty są niezwykle wszechstronne, idealne do rzeźbienia na twardych plecakach i lodzie, rozdrabniania parku i fajki, a także surfowania w proszku.

Lib Technologies
Dostępny
1 800,00 zł
- 1 199,00 zł
2 999,00 zł

Wydajność w całych górach ze szczególnym uwzględnieniem terenów górskich - Lib Tech Wreckcreate 100

Lib Tech Wreckcreate 100 narty do wyboru dla dużych górskich i miękkich śniegowych narciarzy błogosławionych. Kształt konturu całej góry z krawędziami Magne-Traction® unosi pow i strzępi wszystko, co znajdziesz w dużym terenie górskim / backcountry.

Styl jazdy
Narty all-mountain / ski dla zawodników średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Kształt, konstrukcja, profil i konstrukcja zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić najlepszą wydajność w proszku. Zapewniając trzymanie krawędzi w szybkich zakrętach w trudnym terenie i na każdym terenie górskim.

Kształt
Ta narta ma podwójny kształt kierunkowy, nos ma kilka milimetrów szerszy niż ogon z centralną pozycją wiązania. Dzięki temu narty oferują te same właściwości jazdy do przodu i do przełączania. Jednak ze względu na nieco szerszy nos, masz trochę więcej pływaka w miękkim śniegu. Ząbkowane krawędzie Magne-Traction zapewniają doskonałe trzymanie krawędzi na całej górze, szczególnie na twardym stoku i lodzie.

Profil
Profil All Mountain firmy Lib Tech jest wyposażony w klasyczne pochylenie pod wiązaniem, duży obszar wahacza w końcówce i mniejszy wahacz w ogonie. Kołysany nos poprawia zwrotność i płynność, a camber pod stopą zapewnia trzymanie krawędzi i reakcję. Bujak w nosie i ogonie tworzy swobodne, surfujące uczucie.

Zgiąć
Średnio sztywny flex zapewnia żywe narty, które pozwalają zachować kontrolę nad wszystkimi prędkościami i nad wszystkim.

Budowa
Eco Light Construction to bardzo lekka, przyjazna dla środowiska i mocna konstrukcja Lib Tech. Rdzeń składa się z drewna z certyfikatem FSC i jest bardzo lekki, co zapewnia żywy, makowy charakter. Szkło bi-ax i Tri-Axe otacza drewniany rdzeń i dodaje wymaganej sztywności i trwałości. Spiekana baza UHMW jest najtwardszym, najszybszym i najlepszym materiałem bazowym woskowym dookoła. Slajdy najlepiej i najszybciej podczas regularnego woskowania. Spiekane ścianki boczne UHMW są innowacją Lib Tech. Dwukrotnie tak spiekany jak każda inna ściana boczna. Twardy, szybki, twardy, wodoodporny, przystojny i lekki. NIE TOKSYCZNY ABS! Wreszcie warstwa wierzchnia Bio Beans zawiera twardą i sublimowaną warstwę, aby zakończyć budowę.


Kompatybilność wiązania nart płaskich

Ta narta nie ma wiązań. Polecamy parę wiązań z hamulcem o szerokości od 5 do 10 mm szerszej niż ta narta. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, jeśli masz pytania dotyczące zgodności wiązania.

  • Flex 6
  • Profil C2 BTX
  • Kształt True Twin
Napisz opinię
Narty Lib Tech Wreckreate 100

Narty Lib Tech Wreckreate 100

Lib Tech Wreckcreate 90 jest wyposażony w profil i kształt całej góry z ząbkowanymi krawędziami Magne-Traction®. To sprawia, że ​​narty są niezwykle wszechstronne, idealne do rzeźbienia na twardych plecakach i lodzie, rozdrabniania parku i fajki, a także surfowania w proszku.

Napisz opinię

Ekspert

Skorzystaj z porady eksperta w doborze sprzętu i rozmiaru najlepszego dla Ciebie.

Nasi eksperci pracują w godzinach 10:00-18:00 od poniedziałku do soboty.

Zadzwoń: +48 725 149 686
Napisz maila: info@zygzaksnow.pl

Śledź nas na Facebooku