Wyprzedaż! Narty Lib Tech Wreckreate 84 sezon 2020

Narty Lib Tech Wreckreate 84 sezon 2020

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.

Lib Tech Wreckcreate 84 jest wyposażony w profil i kształt całej góry z ząbkowanymi krawędziami Magne-Traction®. To sprawia, że ​​narty są niezwykle wszechstronne, idealne do rzeźbienia na twardych plecakach i lodzie, rozdrabniania parku i fajki, a także surfowania w proszku.

Lib Technologies
Dostępny
1 500,00 zł
- 999,00 zł
2 499,00 zł

Wszechstronność freestyle dla każdego terenu i warunków śniegowych - Libre Wreckcreate 84

Lib Tech Wreckcreate 84 jest wyposażony w profil i kształt całej góry z ząbkowanymi krawędziami Magne-Traction®. To sprawia, że ​​narty są niezwykle wszechstronne, idealne do rzeźbienia na twardych plecakach i lodzie, rozdrabniania parku i fajki, a także surfowania w proszku. Cała załoga Lib Tech uwielbia tę jedną za sprawną i łatwą jazdę po całej górze. Jeśli chcesz zniszczyć wszystko za pomocą jednej pary nart, to Wreckcreate 90 to doskonały wybór.

Styl jazdy
Narty all-mountain freestyle / park dla narciarzy średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Wszechstronny podwójny kształt końcówki w połączeniu z hybrydowym profilem pochylenia sprawia, że ​​narty te idealnie nadają się do jazdy freestyle w każdym terenie. Niezależnie od tego, czy chodzi o park, stoki czy backcountry, możesz jeździć na nartach w dowolnym miejscu.

Kształt
Ta narta ma podwójny kształt kierunkowy, nos ma kilka milimetrów szerszy niż ogon z centralną pozycją wiązania. Dzięki temu narty oferują te same właściwości jazdy do przodu i do przełączania. Jednak ze względu na nieco szerszy nos, masz trochę więcej pływaka w miękkim śniegu. Ząbkowane krawędzie Magne-Traction zapewniają doskonałe trzymanie krawędzi na całej górze, szczególnie na twardym stoku i lodzie.

Profil
Profil All Mountain firmy Lib Tech jest wyposażony w klasyczne pochylenie pod wiązaniem, duży obszar wahacza w końcówce i mniejszy wahacz w ogonie. Kołysany nos poprawia zwrotność i płynność, a camber pod stopą zapewnia trzymanie krawędzi i reakcję. Bujak w nosie i ogonie tworzy swobodne, surfujące uczucie.

Zgiąć
Średni flex sprawia, że ​​narty nadają się do wszystkiego. Przeciskaj się przez wysięgniki, obracaj swoje ciało w dziwny sposób i wyrzeźb wszystko, od błota po proszek.

Budowa
Eco Light Construction to bardzo lekka, przyjazna dla środowiska i mocna konstrukcja Lib Tech. Rdzeń składa się z drewna z certyfikatem FSC i jest bardzo lekki, co zapewnia żywy, makowy charakter. Szkło bi-ax i Tri-Axe otacza drewniany rdzeń i dodaje wymaganej sztywności i trwałości. Spiekana baza UHMW jest najtwardszym, najszybszym i najlepszym materiałem bazowym woskowym dookoła. Slajdy najlepiej i najszybciej, gdy są regularnie woskowane. Spiekane ścianki boczne UHMW są innowacją Lib Tech. Dwukrotnie tak spiekany jak każda inna ściana boczna. Twardy, szybki, twardy, wodoodporny, przystojny i lekki. NIE TOKSYCZNY ABS! Wreszcie warstwa wierzchnia Bio Beans zawiera twardą i sublimowaną warstwę, aby zakończyć budowę.


Kompatybilność wiązania nart płaskich

Ta narta nie ma wiązań. Polecamy parę wiązań z hamulcem o szerokości od 5 do 10 mm szerszej niż ta narta. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, jeśli masz pytania dotyczące zgodności wiązania.

Bezpłatny montaż zestawu narciarskiego

Kupując narty i wiązania razem, możemy je zamontować bezpłatnie. Więcej informacji można znaleźć w FAQ.

Należy pamiętać, że wiązań dorosłych nie można łączyć z nartami dla dzieci (i odwrotnie).

  • Flex 6
  • Profil C2 BTX
  • Kształt True Twin
Napisz opinię
Narty Lib Tech Wreckreate 84 sezon 2020

Narty Lib Tech Wreckreate 84 sezon 2020

Lib Tech Wreckcreate 84 jest wyposażony w profil i kształt całej góry z ząbkowanymi krawędziami Magne-Traction®. To sprawia, że ​​narty są niezwykle wszechstronne, idealne do rzeźbienia na twardych plecakach i lodzie, rozdrabniania parku i fajki, a także surfowania w proszku.

Napisz opinię

Ekspert

Skorzystaj z porady eksperta w doborze sprzętu i rozmiaru najlepszego dla Ciebie.

Nasi eksperci pracują w godzinach 10:00-18:00 od poniedziałku do soboty.

Zadzwoń: +48 725 149 686
Napisz maila: info@zygzaksnow.pl

Śledź nas na Facebooku