Obniżka! Wiązania Snowboardowe - Bent Metal - Solution - Black

Wiązania Snowboardowe - Bent Metal - Solution - Black

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.

Solution to agresywne wiązanie do bardzo szybkiej jazdy tylko dla zaawansowanych riderów.Do lekkiej płyty dodano bardzo sztywny highback o niskiej wadze i karbonową wkładkę..Flex 8.

Bent Metal
Dostępny
1 084,30 zł
-30%
1 549,00 zł

Solution to agresywne wiązanie do bardzo szybkiej jazdy tylko dla zaawansowanych riderów.Do lekkiej płyty dodano bardzo sztywny highback o niskiej wadze i karbonową wkładkę.

Solution będzie idealnym wyborem do twardszych desek Mervina w technologii C3, bardzo dobrze spisze się również w deskach C2 Horse Power lub Fire Power.

 - Drive Plate Flex Control System to rewolucyjny system decydujący o sztywności całej płyty wiązania. Każde wiązanie jest wyposażone w specjalną wkładkę wyprodukowaną w Mervin Manufacturing w USA. Wkładki są wykonywane w tej samej technologii jak deski Lib Tech/Gnu i jak one składają się z paru warstw. Zamocowane w płycie wiązania, wkładki umieszczone są na całej długości i szerokości wiązań pod butem. Dzięki temu wiązaniu można nadać precyzyjnie pożądane właściwości jeśli chodzi o jego pracę na desce.

Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia twardszej lub miększej wkładki w zależności od posiadanego modelu wiązania. Dzięki łatwej wymianie wkładek, możemy decydować czy w konkretnym dniu chcemy mniej lub bardziej responsywnego wiązania.

 Model Solution posiada sztywną wkładkę

 - Baseplate DuPont ST Nylon podstawa z bardzo wytrzymałego materiału firmy DuPont.

 - Eva Footbed cała wkładka pod butem jest wyłożona warstwą materiału tłumiącego Eva, który zarazem błyskawicznie przekazuje polecenia obciążenia krawędzi.

 - Carbon Fiber Highback to twardy i bardzo responsywny high back. Użyty materiał to Pre Peg 93G Carbon Fiber co oznacza specjalne kawałki włókna karbonu. Użycie tego materiału daje dużo lepsze efekty jeśli chodzi o wykorzystanie właściwości karbonu.

 - Heelcup Aluminium 6061 T6 to piętka z hartowanego aluminium. Regulowana w 3 pozycjach dla idealnie centralnej pozycji buta w wiązaniu.

 - Precision Construction Ankle Strap to najbardziej zaawansowany górny pasek w Bent Metal. Użycie syntetycznej skóry polepsza czucie deski i zmniejsza wagę paska.

 - Light Form Toe Strap to ergonomiczny i minimalistyczny cap strap, komfortowy i zapewniający świetne trzymanie.

 - Revolutionary Cube to najprostszy i najbardziej efektywny system pochylania high backa.

 - Forged Alumnium Buckles pompki z kutego aluminium z ząbkami skrawanymi w technologii CNC , sprężynki importowane z Japoni.

 - Pivot Disc umożliwia montaż w systemie 4x2, a także The Channel. Mała powierzchnia dysku umożliwia lepszą pracę deski i wkładek Drive Plate.

 - Rozmiar S 36.5 - 40.5, M 40.5 – 44.5, L 44.5 – 48.5

Flex 8

  • Rozmiar M
  • Flex 8
  • Kolor Black
Napisz opinię
Wiązania Snowboardowe - Bent Metal - Solution - Black

Wiązania Snowboardowe - Bent Metal - Solution - Black

Solution to agresywne wiązanie do bardzo szybkiej jazdy tylko dla zaawansowanych riderów.Do lekkiej płyty dodano bardzo sztywny highback o niskiej wadze i karbonową wkładkę..Flex 8.

Napisz opinię

Ekspert

Skorzystaj z porady eksperta w doborze sprzętu i rozmiaru najlepszego dla Ciebie.

Nasi eksperci pracują w godzinach 10:00-18:00 od poniedziałku do soboty.

Zadzwoń: +48 725 149 686
Napisz maila: info@zygzaksnow.pl

Śledź nas na Facebooku