Łatwy zwrot towaru
KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE
- Łatwy zwrot towaru do 14 dni bez podania przyczyny
- Darmowa dostawa od 200zł (nie dot.butów)
- Gwarancja producenta 2 lata
Damski snowboard używany 4 dni tylko na dobrze przygotowanym stoku, nie jeździła poza trasami. W bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym bez wad ukrytych. Laminat w bardzo dobrym stanie,bez średnich ani większych rys i z normalnymi śladami użytkowaniabardziej od stania kolejce. Slizg prawie jak nowy gładki i bez rys.Krawędzie grube jak nowe, gładkie, bez ubytków ostre. Deska nie wymagażadnego wkładu, jest zakonserwowana , posmarowana i ostra , gotowa dojazdy.
Flex średni,
profil camber
pofalowana krawędź magna Traction,
kształt twin tip,
ręcznie zrobiona w USA!
Polecam niemal każdej snowboarderce srednio lub zaawansowanej. Niesamowita deska do jazdy na krawędzi,ale takze poza trasą.
Dobra też dozawansowanego freestyle!
Lib Tech Two Time
To camberowa konstrukcja dla dziewczyn, które potrzebują responsywnej deski z potężnym pop’em po to by podnosić swoje freestyle’owe umiejętności. Podstawą do stworzenia modelu Two Time był jej męski odpowiednik Off Ramp, który zadebiutował w zeszłym sezonie a już zdążył zaskarbić sobie wielu sympatyków. Jeśli potrzebujesz solidnego wybicia, dynamiki podczas jazdy i niesamowitego trzymania na krawędzi to - Two Time jest idealnym wyborem.
Najważniejsze cechy
Camber klasyczny profil, dający desce mnóstwo dynamiki a także potężny pop. Jest to bardzo agresywny kształt dla zaawansowanych riderów, którzy oczekują pełnej kontroli i błyskawicznej reakcji deski podczas bardzo szybkiej jazdy.
Magne-Traction® to specjalna pofalowana krawędź o 7 punktach kontaktowych. Normalna deska posiada tylko 2. Dzięki temu deska dużo stabilniej jeździ na krawędzi, szczególnie pokazując to na twardym lub oblodzonym stoku. Magne-Traction® nie trzeba ostrzyć tak często jak zwykłej krawędzi, aby nadal cieszyć się niewiarygodnym trzymaniem podczas jazdy. Patent Mervin Mfg.
Twin Tip czyli taki sam przód jak i tył deski
Top: Eco Sublimated Polytop górna warstwa deski zrobiona z wytrzymałych a zarazem ekologicznych materiałów.
Tri-Ax / Bi-Ax Fiberglass Combo, włókno szklane kładzione poprzecznie i wzdłużnie dla jeszcze większego popa i kontroli na deską
Aspen/Paulownia to rdzeń złożony z 2 rodzajów drewna. Aspen dla wzmocnienia deski, Paulownia dla obniżenia wagi. Rdzeń ten nadaje desce bardzo mocnego popa. Wszystkie rdzenie są produkowane od postaw w fabryce Mervin Mfg.
Sintered Knife Cut Base bardzo wytrzymały ślizg spiekany.
UHMW Sintered Sidewalls to bardzo odporne na uderzenia ścianki boczne deski wykonane w technologii spiekania.
UHMW TIP/TAIL Impact Deflection wzmocniony przód i tył deski sprawia że konstrukcja jest bardziej odporna na uderzenia.
Birch Internal Sidewalss wzmocnienia poprowadzone wzdłuż ścian bocznych deski, dzięki czemu deska jest wytrzymalsza i oferuje jeszcze więcej popu i kontroli.
Handbuilt in the USA - Mevin Mfg czyli w najbardziej ekologicznej fabryce snowboardowej na świecie. Dotyczy to materiałów, recyclingu i energii zasilającej fabrykę.
-
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE:
Mervin Manufacturing GmbHWięcejProducent: Mervin Manufacturing GmbHAdres: Simon-Knoll-Platz 2Kod pocztowy: 81669Miasto: Munich,Kraj: NiemcyAdres email: cseu@mervin.comPodmiot odpowiedzialny: Mervin Manufacturing GmbHAdres: Simon-Knoll-Platz 2Kod pocztowy: 81669Miasto: MunichKraj: NiemcyAdres email: cseu@mervin.com
- Styl jazdy:all-mountain - deska uniwersalna, sprawdzi się w każdych warunkach.
- Profil:camber
- Flex:Średni
- Kształt deski:twin tip - deska symetryczna, przód i tył deski są takiej samej długości, środek ciężkości rozłożony centralnie. Kształt stosowany głównie w deskach freestyle'owych i jibbowych

- Poziom zaawansowania:średniozaawansowany - zaawansowany
- Mocowanie wiązań:standardowe - sprawdzone rozwiązanie oparte o klasyczny dysk. W zależności od systemu jaki posiada deska, pozwala na montaż za pomocą czterech, trzech a nawet dwóch śrub.,
EST - system mocowania wiązań EST pozwala na przytwierdzenie wiązań do deski za pomocą dwóch śrub. System nie usztywnia deski i pozwala na zupełnie płynną regulację. System EST jest kompatybilny z deskami Burton.

- Płeć:
Damskie

